فروش حبوبات
خانه / حبوبات / خرید مستقیم از عمده فروشی حبوبات در اصفهان

خرید مستقیم از عمده فروشی حبوبات در اصفهان

حبوبات اصفهانی علاوه بر اینکه به نقاط مختلف ایران صادر می شود به تمامی کشورهای جهان به صورت عمده و بر اساس نیاز آنها صادر می گردد.

خرید مستقیم از عمده فروشی حبوبات در اصفهان

فروشگاه عمده فروشی حبوبات در اصفهان

فروشگاه عمده فروشی حبوبات در اصفهان

فروشگاه های عمده فروشی حبوبات در اصفهان به اندازه کافی نیاز مشتریان موجود است. این فروشگاه ها محصولات خود را فقط به صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می دهد و خرده فروشی انجام نمی دهد. بیشتر مشتریان این فروشگاه های عمده فروشی حبوبات در اصفهان صاحبان هتل ها، رستوران ها و تالارها هستند که برای اینکه مشتریان زیادی دارند جزء مشتریان دائمی این فروشگاه ها هستند.

ویژگی ها و فواید حبوبات برای سلامتی بدن

ویژگی ها و فواید حبوبات برای سلامتی بدن

حبوبات ها به خاطر پروتئین بالایی که دارند می توان آن را جایگزین گوشت کرد و مورد استفاده قرار داد. انواع حبوبات ایرانی در سراسر دنیا مورد استفاده اکثر خانواده ها قرار می گیرد. این مواد غذایی غنی دارای فیبر، اسیدهای آمینه،  ویتامین B، پروتئین و مواد معدنی است. قرار دادن حبوبات در برنامه غذایی موجب کاهش کلسترول، کاهش سطح قند خون و افزایش باکترهای مفید در روده می شود.

حبوبات کم چرب هستند و میزان  کلسترولشان صفر است. حبوبات حاوی آهن، پتاسیم، فولات و منگنز زیادی است. با اینکه حبوبات پروتئین زیادی دارند اما پروتئینشان کامل نیست و در ترکیب با دیگر مواد غذایی از جمله غلات و لبنیات پروتئین آن ها کامل می شود. بنابراین بسیار توصیه می شود که خانواده ها حبوبات را در برنامه غذایی خود قرار بدهند تا بتوانند همیشه بدن سالمی را داشته باشند

خرید و فروش حبوبات در بازار اصفهان

خرید و فروش حبوبات در بازار اصفهان

در شهر اصفهان به خاطر جمعیت زیادی که دارد انواع مختلف فروشگاه عمده فروشی و خرده فروشی حبوبات وجود دارد.  حبوات مختلفی در این شهر برای مشتریان عرضه می شود. فروشگاه های عمده فروشی حبوبات در اصفهان فقط به صورت عمده به مشتریان خدمات ارائه می دهند که مشتریان خاصی دارند که شامل هتل ها، رستوران ها و تالارها هستند اما فروشگاه های خرده فروشی به صورت خرده به مشتیران خدمات ارائه می دهند که مشتریان آنها خانواده ها هستند. زیرا آنها هر دفعه به اندازه چند وعده غذایی خرید می کنند و سپس زمانی که تمام شد دوباره به این فروشگاه ها می آیند و خرید دوباره انجام می دهند. قیمت حبوبات به صورت عمده بسیار مناسب تر و ارزان تر از قیمت حبوبات خرده است.

صادرات حبوبات اصفهانی به کشورهای متقاضی

صادرات حبوبات اصفهانی به کشورهای متقاضی

حبوبات اصفهانی به خاطر شرایطی آب و هوایی خوبی که دارد مناسب برای کاشت و تولید حبوبات است. حبوبات این شهر دارای کیفیت، طعم و مزه عالی هستند. این حبوبات توانسته است در سطح جهانی خود را به مردم جهان بشناساند. بنابراین خیلی از کشورها مایل هستند که این حبوبات را در فروشگاه های خود داشته باشند تا در اختیار مشتریان قرار دهند. بنابریان شرکت های ایرانی حبوبات اصفهانی را به صروت دسته بندی های مخصوص و مرتب به این کشورها صادر می کنند تا هر مشتری که بخواهد بتواند حبوبات اصفهانی را در سبد غذایی خود قرار دهد

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مشاور و کارشناس ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : خانم خزلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120952877
آدرس کانال: hobonay@
پست الکترونیکی: hobonay@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اطلاع از قیمت حبوبات فله به صورت آنلاین

اطلاع از قیمت حبوبات فله به صورت آنلاین

قیمت حبوبات فله توسط شرکت های بازرگانی تعیین می‌شود میزان صادرات محصول وهمچنین واردات حبوبات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *