فروش حبوبات
خانه / لپه / اطلاع از قیمت لپه فله ای به صورت آنلاین

اطلاع از قیمت لپه فله ای به صورت آنلاین

امروزه بر تعداد کشورهای متقاضی لپه ایرانی افزوده شده است. شرکت های تولیدی لپه ایرانی را به صورت عمده به تمامی کشورهای متقاضی که خواستار لپه هستند صادر می کنند تا در اختیار مشتریان قرار بگیرد.

اطلاع از قیمت لپه فله ای به صورت آنلاین

قیمت لپه فله ای در بازار

قیمت لپه فله ای در بازار

لپه در بازار هم به صورت فله ای هم به صورت خرده ای به فروش می رسد. قیمت لپه فله ای بسیار مناسب تر از قیمت لپه های خرده است. اگر مشتری بخواهد لپه را به صورت فله ای بخرد از طرف فروشنده مشمول تخفیف می شود ولی اگر بخواهد به صورت خرده ای بخرد تخفیف شامل حال او نمی شود و به همان قیمت مشخص شده لپه را خریداری می کند

ویژگی ها و فایده های لپه

ویژگی ها و فایده های لپه

لپه از  حبوباتی است که خانواده های ایرانی در برنامه غذایی خود استفاده می کنند و از خوردن آن لذّت می برند. لپه دارای پتاسیم  و از سدیم بسیار کمی برخوردار است، به همین علت مصرف لپه برای بیمارانی که دچار فشار خون بالا هستند بسیار مناسب است و توصیه می شود که این بیماران در دروان بیماری از لپه استفاده کنند. همچنین لپه دارای فیبر است و برای جلوگیری از  بیماری های یبوست، کاهش کلسترول خون، تنظیم قند خون و کم کردن بیماری های قلبی بسیار مناسب است. اما لپه نفخ آور است و موقع مصرف آن معده اذیت می شود. اگر بتوان پوست آن را بگیرد باعث می شود نفخ آن کمتر شود و معده اذیت نشود.

خرید مستقیم لپه از فروشگاه های مجازی

خرید مستقیم لپه از فروشگاه های مجازی

امروزه فروشگاه ها برای اینکه بتوانند محصولات خود را به همه جای ایران بشناسانند و خدمات در اخیتار مشتریان قرار دهند و همچنین بتوانند سود زیادی را به دست آورند فروشگاه هایی را به صورت مجازی و اینترنتی راه اندازی کرده اند. در این فروشگاه که به صورت شبانه روزی فعّال است انواع مختلفی از محصولات با قیمت های مختلف که در زیر هر محصول نوشته شده است وجود دارد. مشتریان می توانند در هر ساعتی از شبانه روز به این فروشگاه سر بزنند و هر محصولی را که بخواهند چه به صورت عمده یا خرده خریداری کنند. قیمت لپه فله ای بسیار مناسب تر از لپه خرده است. بنابریان قیمت ها بستگی به خرید مشتریان دارد. آنها می توانند زمانی که خرید کردند به صورت آنلاین هزینه را بپردزاند و در زمان کمی محصول را درب منزل تحویل بگیرند. خرید آنلاین و اینترنتی یک امتیاز خوبی برای مشتیران است زیرا آنها می توانند این محصولات را در فروشگاه های مجازی با قیمت مناسب خرید کنند اما در بازار قیمت لپه فله ای و خرده گران تر است.

آگاهی از قیمت به روز لپه

آگاهی از قیمت به روز لپه

به خاطر تغییرات مداوم اقتصاد ایران قیمت حبوبات هم هر روز تغییر می کند. مشتریان برای اینکه بتوانند لپه را با قیمت مناسب خرید کنند می توانند قبل از خرید به مراکز نزدیم خانه شان بروند و از فروشنده در این باره سوال بگیرند یا به سایت های اینترنتی جهت مطّلع شدن از قیمت به روز مراجعه کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مشاور و کارشناس ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : خانم خزلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120952877
آدرس کانال: hobonay@
پست الکترونیکی: hobonay@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *